• Guarantee quality
 • Woven Polypropylene Bags & Sacks
 • Manufacturing and exporting various mesh bags that made from knitted

популарни категории

 • ткаени торба

  ткаени торба
 • решетката торба

  решетката торба
 • Флексибилни Торби за пакување

  Флексибилни Торби за пакување
 • Изработувачот BAG

за нас

 • Ние сме една од водечки производител и извозник на подолу производи од Кина, кој вклучувајќи ПП ткаени торби, и во вид на цевка и рамен ткаенини (лико ткаенина), трева МАТ, тиња ограда, разни поли мрежа кеси и ткаенини, џамбо кеси (FIBC) , ЈП церади, ПЕ кеси и филм, не-ткаенини и други флексибилни пакување производи и материјали.

 • партнер
 • партнер-1
 • партнер-3
 • партнер-2
 • партнер-4
 • партнер-5
WhatsApp Онлајн Chat!