за нас

за-ни-5

Лин Ји BEN BEN меѓународната трговија CO., LTD.

Ние сме една од водечки производител и извозник на подолу производи од Кина, кој вклучувајќи ПП ткаени торби, и во вид на цевка и рамен ткаенини (лико ткаенина), трева МАТ, тиња ограда, разни поли мрежа кеси и ткаенини, џамбо вреќи (FIBC) , ЈП церади, ПЕ кеси и филм, не-ткаенини и други флексибилни пакување производи и материјали.

Што се однесува до квалитетот, 1stly сите производи се направени од суровини, со висока цврстина и трајност, 2ndly имаме строга контрола на квалитетот, сите производи ќе се провери внимателно најмалку 3 пати во текот на почетокот и средината пред товарењето. Нашите главни пазари се во Европа, САД, Јужна Америка, Австралија, Африка и некои азиски земји.

Ние да се потрудиме да се обезбеди добар квалитет на стоки произведени од страна на до-to-date објекти и развој на различни производи на конкурентна цена, за да им дадеме на нашите клиенти добра задоволство во секој поглед. Ние се обезбеди не само стабилно производство способност, но, исто така, подобро зголемување на квалитетот на производите и пратки на време.

водечки производ


WhatsApp Онлајн Chat!