Rreth nesh

about-us-5

Lin Yi BEN BEN TRADE INTERNATIONAL CO., LTD.

Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë dhe eksportues të produkteve më poshtë nga Kina, e cila duke përfshirë qese PP endura, si tuba dhe pëlhura të sheshtë (pëlhurë rafia), mat Weed, gardh baltë, çanta të ndryshme poli rrjetë dhe pëlhura, çanta vigan (FIBC) , tarpaulins PE, çanta PE dhe film, jo-pëlhurave të endura dhe produkte të tjera të paketimit fleksibël dhe materiale.

Sa i përket cilësisë, 1stly gjitha mallrat janë bërë nga lëndë e parë, me forca të lartë dhe qëndrueshmëri, 2ndly ne kemi sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, të gjitha produktet do të kontrollohen me kujdes të paktën 3 herë gjatë mes fillimit dhe para ngarkimit. Tregjet tona kryesore janë të Evropës, SHBA, Amerikën e Jugut, Australia, Afrika dhe disa vende aziatike.

Ne bëjmë çmos për të siguruar mallra me cilësi të mirë të prodhuara nga up-to-date objektet dhe të zhvillojnë një shumëllojshmëri të produkteve me një çmim konkurrues për të dhënë klientëve tanë kënaqësinë e mirë në çdo aspekt. Ne garantojmë jo vetëm aftësinë e qëndrueshme e prodhimit, por edhe më mirë rritjen e cilësisë së produkteve dhe në kohë të dërgesave.

produkt kryesor


WhatsApp Online Chat!