faq_banner
Çfarë produktet tuaja kryesore?

PP thurur qese, si tubular dhe pëlhura sheshtë (pëlhurë rafia) mat duhan, gardh baltë, qese ndryshme poli rrjetë dhe pëlhura, qese vigan (FIBC), Tarpaulins PE, qese PE & muri, materialeve jo-thurur dhe produkte të tjera paketim fleksibël dhe materiale.

Si mund të merrni çmimin?

Sipas kërkesave të dhënat tuaja.

A mund të kërkoni për disa mostra për testim? A janë ata të lirë?

Po, ne mund të japin mostra me specifikimet tona ekzistuese të cilat do të jetë i ngjashëm me atë që ju saktësisht nevojë. Mostra falas, por normalisht mallrave ngarkuar do për llogaritë tuaja.

Tallen deri mostrat në dispozicion? Çfarë është Charge?

Në dispozicion.

Ju duhet për të zhveshur akuzën pjatë e shtypjes dhe të lëndëve të para shpenzimet. Shuma specifike duhet të bazojnë në specifikimet tuaja.

çmimi i juaj është përtej buxhetit tim, mund të më jepni disa zbritje?

Në përgjithësi, çmimi ynë është më konkurruese në çmim, më të larta në cilësi, dhe më shumë në modë në dizajn se furnizues të tjerë, në të cilin rast, ne nuk mund të. Parimi ynë janë: sa më shumë sasia ju qëllim, më shumë zbritje ne japim. Nga ana tjetër, ne kemi vënë shumë rëndësi për bashkëpunimin tonë të parë, kështu që ju lutemi të jetë pjesa tjetër e siguroi se çmimi tona dhe të shërbimit janë gjithmonë të kënaqshme për ju.

A mund të ketë qese e me dizajn tim?

Po. Të gjitha qese mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja, prandaj, nuk ka dyshim se madhësia, logo, pesha, etj, të gjitha harton janë në dispozicion për ty.

Çfarë është pagesa juaj?

Pagesa ynë zakonisht është T / T, L / C, ose Union Western. Ju mund të zgjidhni një më të mirë në bazë të situatës tuaj. 30% paraprakisht si depozitë dhe bilancit është paguar para se të dërgesës.

çfarë është kohën e dorëzimit?

Brenda 25-30days kundrejt pagesës poshtë.

A mund të vizitojë fabrikën tuaj për vlerësim, si mund të merrni atje?

Ju do të jetë i pranuar ngrohtësisht dhe të ketë kohë të mirë në Kinë. Ne mund t'ju marr nga aeroporti këtu.


WhatsApp Online Chat!