• Guarantee quality
 • Woven Polypropylene Bags & Sacks
 • Manufacturing and exporting various mesh bags that made from knitted

Popular Temat

 • Woven qese

  Woven qese
 • rrjetë qese

  rrjetë qese
 • Flexible Packaging Bags

  Flexible Packaging Bags
 • Krijues BAG

Rreth nesh

 • Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë dhe eksportues të produkteve më poshtë nga Kina, e cila duke përfshirë qese PP endura, si tuba dhe pëlhura të sheshtë (pëlhurë rafia), mat Weed, gardh baltë, çanta të ndryshme poli rrjetë dhe pëlhura, çanta vigan (FIBC) , tarpaulins PE, çanta PE dhe film, jo-pëlhurave të endura dhe produkte të tjera të paketimit fleksibël dhe materiale.

 • partner
 • partner-1
 • partner-3
 • partner-2
 • partner-4
 • partner-5
WhatsApp Online Chat!