Stand up qese për kafe qese me zinxhir me valvula

Përshkrim i shkurtër:

artikull

Stand up qese për kafe qese me zinxhir me Valve

Aplikacion

paketim kafe

material

letër Kraft / VMPET / PE, Bopp / letër / VMPET / CPE; material klasën e ushqimit dhe të përshtatur

tipar

valvola degassing / Locks Zip / Zippers / Tin lidhjet / kasetë Re-tejdukshme / clips qese / klasën e ushqimit

madhësi

customized

trashësia

përshtatur

Colors

Deri në 9 ngjyra shtypjen gravure

dizajni edge

notch lehtë marramendës


Detail Product

Produkt Tags

info produkt

artikull

Stand up qese për kafe qese me zinxhir me Valve

Aplikacion

paketim kafe

material

letër Kraft / VMPET / PE, Bopp / letër / VMPET / CPE; material klasën e ushqimit dhe të përshtatur

tipar

valvola degassing / Locks Zip / Zippers / Tin lidhjet / kasetë Re-tejdukshme / clips qese / klasën e ushqimit

madhësi

customized

trashësia

përshtatur

Colors

Deri në 9 ngjyra shtypjen gravure

dizajni edge

notch lehtë marramendës

stil

Tetë vula side ngriteni qese, qese të sheshtë fund me dritare të qartë

moq

20.000 copë apo çfarëdo

mostrat

mostrat e lira

paketim

Inner: qese plastike e jashtme: 5-Shtresat Eksportimi Kartone

koha Lead

12-18 ditë

Furnizimi Aftësia

100000 Copë / copë në ditë

certifikatat

FDA, MSDS, SGS, ISO9001,, RoHS, EN13432, etj

çmim

USD0.06-USD0.2 / copë

Kushtet e pagesës

T / T, L / C.etc

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!