Ushqim klasës Tetë Side Seal Kraft Paper Bag

Përshkrim i shkurtër:

Bag Lloji

Shumëngjyrësh tetë side qese letre vulën

përdorim

Kozmetike, ngrira Foods, ushqime PET, Sea Foods, kimike, Elektronikë, Garment, Medical Care, Bujqësi, fruta të freskëta / perime etj

Materiale & Aplikimi

Përshtatur sipas kërkesës tuaj.

madhësi

madhësi të ndryshme, në bazë të kërkesave specifike të klientit

Trajtim sipërfaqësor

shtypjen lehtësim ose Gravure Printime

dizajni

Sipas logon konsumatorit dhe kërkesat për të bërë dizajnin profesional


Detail Product

Produkt Tags

Bag Lloji

Shumëngjyrësh tetë side qese letre vulën

përdorim

Kozmetike, ngrira Foods, ushqime PET, Sea Foods, kimike, Elektronikë, Garment, Medical Care, Bujqësi, fruta të freskëta / perime etj

Materiale & Aplikimi

Përshtatur sipas kërkesës tuaj.

madhësi

madhësi të ndryshme, në bazë të kërkesave specifike të klientit

Trajtim sipërfaqësor

shtypjen lehtësim ose Gravure Printime

dizajni

Sipas logon konsumatorit dhe kërkesat për të bërë dizajnin profesional

Makinë për produktin

printing machine me shpejtësi të lartë, laminater, makine i prerë, qese bërë makine.

shtypje

Deri në 12 ngjyra, materiale plastike dhe shtypjen e letrës janë në dispozicion.

paketim

kuti kartoni Export & qese paletë

vërtetim

SGS, FDA, certifikimit QS

OEM dhe ODM

PO

moq

20,000pcs, çmimi do të jetë më i lartë nëse sasia që është më pak se moq

mostër

Në dispozicion, por akuza e mallrave do të paguhen nga klientët.

pagesë

30% depozitë T / T para prodhimin masiv dhe bilancin para ngarkesë

ngarkesë

20 ditë


Bag Lloji

klasën e ushqimit tetë anësor qese vulën kraft letër

përdorim

Kozmetike, ngrira Foods, ushqime PET, Sea Foods, kimike, Elektronikë, Garment, Medical Care, Bujqësi, fruta të freskëta / perime etj

Materiale & Aplikimi

Përshtatur sipas kërkesës tuaj.

madhësi

madhësi të ndryshme, në bazë të kërkesave specifike të klientit

Trajtim sipërfaqësor

shtypjen lehtësim ose Gravure Printime

dizajni

Sipas logon konsumatorit dhe kërkesat për të bërë dizajnin profesional

Makinë për produktin

printing machine me shpejtësi të lartë, laminater, makine i prerë, qese bërë makine.

shtypje

Deri në 12 ngjyra, materiale plastike dhe shtypjen e letrës janë në dispozicion.

paketim

kuti kartoni Export & qese paletë

vërtetim

SGS, FDA, certifikimit QS

OEM dhe ODM

PO

moq

20,000pcs, çmimi do të jetë më i lartë nëse sasia që është më pak se moq

mostër

Në dispozicion, por akuza e mallrave do të paguhen nga klientët.

pagesë

30% depozitë T / T para prodhimin masiv dhe bilancin para ngarkesë

ngarkesë

20 ditë


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!