Customized China pëlhurë PP Woven në Roll

Përshkrim i shkurtër:

Produkt

Customized China pëlhurë PP Woven në Roll

material

100% virgjër PP

Ngjyrë

Bardhë ose sipas kërkesave të klientit

gjerësi

Nga 23cm-400cm

gjatësi

1000-4000m / roll, ose sipas kërkesave të klientit

rrjetë

7 * 7-14 * 14

denier

650D -2000D

GSM

40-230gsm

trajtim

UV trajtohen ose sipas kërkesave të klientit.

Ballafaqimi Sipërfaqja

Veshja ose e zhveshur


Detail Product

Produkt Tags

Produkt

Customized China pëlhurë PP Woven në Roll

material

100% virgjër PP

Ngjyrë

Bardhë ose sipas kërkesave të klientit

gjerësi

Nga 23cm-400cm

gjatësi

1000-4000m / roll, ose sipas kërkesave të klientit

rrjetë

7 * 7-14 * 14

denier

650D -2000D

GSM

40-230gsm

trajtim

UV trajtohen ose sipas kërkesave të klientit.

Ballafaqimi Sipërfaqja

Veshja ose e zhveshur

Aplikacion

Bujqësi:
fara Packaging-- qese,  qese ushqim, qese sheqer, qese patate, qese bajame, qese miell etj
Industri: 
qese rërë, qese çimentos, etj

Përshkrim

Forca të lartë elastik, bie dhe fërkime. Stabiliteti dimensional. 
Një sipërfaqe e mirë për detyra të shtypura. Trajtimi UV-mbrojtje nëse kërkohet.
Pajtueshmërisë kontaktit të ushqimit

paketim

në listë

moq

10 ton

Aftësia e prodhimit

500tons / Dita

Koha e dërgimit

Enë e parë brenda 30 ditëve pas konfirmimit të rendit,  ky i fundit sipas kërkesave të klientit

Kushtet e pagesës

T / T ose L / C në pamje 

vërtetim

BV, TUV, SGS, ISO9001, ISO14001


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!