PP Valve qese

Përshkrim i shkurtër:

Materiale

100% e re PP / PE

Ngjyrë

E bardhë, gri, kafe, e kuqe, të verdhë, etj dhe sipas nevojës tuaj

shtypje

E pranueshme, nga njëra anë ose të dyja palët në multi-ngjyra.

certifikatë

Raporti provë SGS, ISO9001 etj

moq

Të paktën 10000

përdorim

Çimento, rërë, pleh, pluhur kripë dhe mallrave të grimcuar, etj

origjinë

Kinë

gjerësi

300mm-800mm

gjatësi

Sipas kërkesave të blerësit

klauzola e ofrimit të

port FOB China


Detail Product

Produkt Tags

Materiale

100% e re PP / PE

Ngjyrë

E bardhë, gri, kafe, e kuqe, të verdhë, etj dhe sipas nevojës tuaj

shtypje

E pranueshme, nga njëra anë ose të dyja palët në multi-ngjyra.

certifikatë

Raporti provë SGS, ISO9001 etj

moq

Të paktën 10000

përdorim

Çimento, rërë, pleh, pluhur kripë dhe mallrave të grimcuar, etj

origjinë

Kinë

gjerësi

300mm-800mm

gjatësi

Sipas kërkesave të blerësit

klauzola e ofrimit të

port FOB China

madhësia e jashtme

Siç kërkohet

Kapaciteti i prodhimit

4000 / ditë

Kushtet e pagesës

L / C, T / T (30% e paguar paraprakisht dhe 70% paguhet para finales 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!