Bopp petëzuar Woven qese

Përshkrim i shkurtër:

Produkt

PP Woven qese

material

100% virgjër PP

Ngjyrë

Bardhë, e kuqe, të verdhë apo sipas kërkesave të klientit

shtypje

A. shtresë dhe çanta thjeshtë: max. 4 ngjyra
çanta film B. Bopp: Maks. 10 ngjyra

gjerësi

10-400cm

gjatësi

Sipas kërkesave të klientit

rrjetë

7 * 7-14 * 14

denier

650D te 2000d

GSM

250gsm 40gsm-

më i lartë

Cut ngrohjes, prerë të ftohtë, Zig-Zag prerë ose të rrethuar


Detail Product

Produkt Tags

Produkt

PP Woven qese

material

100% virgjër PP

Ngjyrë

Bardhë, e kuqe, të verdhë apo sipas kërkesave të klientit

shtypje

A. shtresë dhe çanta thjeshtë: max. 4 ngjyra
çanta film B. Bopp: Maks. 10 ngjyra

gjerësi

10-400cm

gjatësi

Sipas kërkesave të klientit

rrjetë

7 * 7-14 * 14

denier

650D te 2000d

GSM

250gsm 40gsm-

më i lartë

Cut ngrohjes, prerë të ftohtë, Zig-Zag prerë ose të rrethuar

fund

dele të vetme dhe vetëm stitched
fish dyfishtë dhe të vetme stitched
fish dyfishtë dhe të dyfishtë stitched

trajtim

A.UV trajtohet ose si për kërkesat e konsumatorit

B. Me fortesë ose sipas kërkesave të klientit

C. Me astar PE ose sipas kërkesave të klientit

Ballafaqimi Sipërfaqja

A. shtresë ose sheshte

B. Printime ose jo shtypje

C.1 / 3 anti-shqip, 1/5 anti-shqip apo si për kërkesat e klientit

Aplikacion

Paketim oriz, miell, grurë, drithëra, ushqim, pleh, patate, sheqer, bajame, rërë, çimento, fara, etj

Përshkrim

Forca të lartë elastik, bie dhe fërkime. stabiliteti dimensional.

Një sipërfaqe e mirë për detyra të shtypura.

Trajtimi UV-mbrojtje nëse kërkohet.

pajtueshmërisë kontaktit të ushqimit

paketim

100pcs / pako, 1000pcs / bale, ose si kërkesat e konsumatorëve

moq

5 ton

Aftësia e prodhimit

200 ton / muaj

Koha e dërgimit

enë e parë within25 ditë pas konfirmimit të rendit, ky i fundit sipas kërkesave të klientit

Kushtet e pagesës

T / T ose L / C në pamje

vërtetim

SGS, BV, TUV, ISO9001, ISO14001


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!