Храна Одделение Осум страна печат Крафт хартија торба

Краток опис:

торба Тип

Двобоен осум страна печат торба хартија

користење

Козметика, замрзната храна, миленичиња храна, морска храна, хемиски, електроника, облека, медицинска нега, земјоделство, свежо овошје / зеленчук итн

Материјал и апликација

Изменуваат во согласност со вашето барање.

големина

Различна големина, во согласност со специфичните барања на клиентите

Површински третман

Олеснување печатење или Gravure печатење

дизајн

Според лого и барањата на клиентите да се направи професионален дизајн


детали за производот

Тагови производ

торба Тип

Двобоен осум страна печат торба хартија

користење

Козметика, замрзната храна, миленичиња храна, морска храна, хемиски, електроника, облека, медицинска нега, земјоделство, свежо овошје / зеленчук итн

Материјал и апликација

Изменуваат во согласност со вашето барање.

големина

Различна големина, во согласност со специфичните барања на клиентите

Површински третман

Олеснување печатење или Gravure печатење

дизајн

Според лого и барањата на клиентите да се направи професионален дизајн

Машина за производот

Со голема брзина машина за печатење, laminater, slitting машина, торба машина за правење.

печатење

До 12 бои, пластични материјали и печатење на хартија се достапни.

пакување

Извоз картон и палети торба

сертификација

SGS, ФДУ, сертификација QS

ОЕМ и ODM

ДА

MOQ

20.000, цената ќе биде поголем доколку количината на нарачката е помалку од MOQ

Пример

На располагање, но цената на товарни ќе бидат платени од страна на клиентите.

плаќање

30% T / T депозит пред масовно производство и биланс пред пратката

испорака

20 дена


торба Тип

Храна одделение осум страна печат торба крафт хартија

користење

Козметика, замрзната храна, миленичиња храна, морска храна, хемиски, електроника, облека, медицинска нега, земјоделство, свежо овошје / зеленчук итн

Материјал и апликација

Изменуваат во согласност со вашето барање.

големина

Различна големина, во согласност со специфичните барања на клиентите

Површински третман

Олеснување печатење или Gravure печатење

дизајн

Според лого и барањата на клиентите да се направи професионален дизајн

Машина за производот

Со голема брзина машина за печатење, laminater, slitting машина, торба машина за правење.

печатење

До 12 бои, пластични материјали и печатење на хартија се достапни.

пакување

Извоз картон и палети торба

сертификација

SGS, ФДУ, сертификација QS

ОЕМ и ODM

ДА

MOQ

20.000, цената ќе биде поголем доколку количината на нарачката е помалку од MOQ

Пример

На располагање, но цената на товарни ќе бидат платени од страна на клиентите.

плаќање

30% T / T депозит пред масовно производство и биланс пред пратката

испорака

20 дена


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!