ПП вентил торба

Краток опис:

материјали

100% нова ПП / ПЕ

боја

Бела, сива, кафеава, црвена, жолта, и др и според вашата потреба

печатење

Прифатливо, едната или двете страни во повеќе бои.

Сертификат

извештај SGS тест, ISO9001 итн

MOQ

Најмалку 10000

користење

Цемент, песок, ѓубриво, сол прав и гранули стоки, итн

потекло

Кина

ширина

300мм-800мм

должина

Како на барањата на купувачите

клаузула испорака

ФОБ Кина пристаниште


детали за производот

Тагови производ

материјали

100% нова ПП / ПЕ

боја

Бела, сива, кафеава, црвена, жолта, и др и според вашата потреба

печатење

Прифатливо, едната или двете страни во повеќе бои.

Сертификат

извештај SGS тест, ISO9001 итн

MOQ

Најмалку 10000

користење

Цемент, песок, ѓубриво, сол прав и гранули стоки, итн

потекло

Кина

ширина

300мм-800мм

должина

Како на барањата на купувачите

клаузула испорака

ФОБ Кина пристаниште

надворешниот големина

Како што се бара

капацитет за производство на

4000 / ден

Услови на плаќање

L / C, T / T (30% платени однапред и 70% платени пред финалето 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!