Стани Торбичка за кафе торба со патент со вентил

Краток опис:

точка

Стани Торбичка за кафе торба со патент со вентил

апликација

кафе пакување

материјал

Крафт хартија / VMPET / ПЕ, БОПП / хартија / VMPET / ЦПЕ; Храна одделение материјал и кориснички

функција

Degassing вентили / Поштенски брави / Ципове / Тин врски / Одг запечатува лента / Bag клипови / храна одделение

големина

прилагодено

дебелина

кориснички

Бои

До 9 бои gravure печатење

работ дизајн

лесно кинење изрез


детали за производот

Тагови производ

информации за производот

точка

Стани Торбичка за кафе торба со патент со вентил

апликација

кафе пакување

материјал

Крафт хартија / VMPET / ПЕ, БОПП / хартија / VMPET / ЦПЕ; Храна одделение материјал и кориснички

функција

Degassing вентили / Поштенски брави / Ципове / Тин врски / Одг запечатува лента / Bag клипови / храна одделение

големина

прилагодено

дебелина

кориснички

Бои

До 9 бои gravure печатење

работ дизајн

лесно кинење изрез

стил

Осум страна печат застане торба, рамно дно торбичка со јасна прозорец

MOQ

20.000 парчиња или што

примероци

Бесплатни примероци

пакување

Внатрешна: пластична кеса надворешниот: 5-слоеви Извезување Картони

Водечко време

12-18 дена

Набавка Способност

100000 Парче / Парчиња по ден

сертификати

FDA, МСС, SGS, ISO9001,, ROHS, EN13432, итн

цена

USD0.06-USD0.2 / парче

рок на плаќање

T / T, L / C.etc

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!