БОПП Coatd ткаени торба

Краток опис:

име

Двострано БОПП филм ламинатни п.п. ткаени торба

материјал

БОПП филм-обложена + pp ткаенини + други

пластични тип

PP ламинат со мат филм или БОПП филм

големина

Врз основа на барање на купувачот

индустриска употреба

Земјоделство и индустрија

употреба

храна за животни, ѓубрива, пченка, soybeen, семе, компир, и др

стил

Назад споеви или кружни (во вид на цевка)

Врв

Топлина намалување, обрабени, лесно лента, се справува со

дното

Еден / двојно спојување / квадратни дното

страна

Со рамо фалтата или не


детали за производот

Тагови производ

име

Двострано БОПП филм ламинатни п.п. ткаени торба

материјал

БОПП филм-обложена + pp ткаенини + други

пластични тип

PP ламинат со мат филм или БОПП филм

големина

Врз основа на барање на купувачот

индустриска употреба

Земјоделство и индустрија

употреба

храна за животни, ѓубрива, пченка, soybeen, семе, компир, и др

стил

Назад споеви или кружни (во вид на цевка)

Врв

Топлина намалување, обрабени, лесно лента, се справува со

дното

Еден / двојно спојување / квадратни дното

страна

Со рамо фалтата или не

функција

шок отпор, убавина, водоотпорен / дише

ракување со површина

Топла печат / анти-се лизга / со дупки

печатење

Во согласност со барањето на клиентот, Макс 10 бои

прилагодено

Достапно

густина

10 * 10, 11 * 11, 12 * 12, 13 * 13, 14 * 14 или како на барање на купувачот

Посебно барање

Достапно


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!