ПП Естакади пациентот Mesh Bag

Краток опис:

производ

ПП Естакади решетката торба

материјал

ПП

боја

Црвена, зелена, портокалова, жолта, виолетова, бела, сина,
црна, беж или како на барањата на клиентите

спецификација

30x60cm, 40x70cm, 45x75cm, 50x80cm,
52x85cm, 52x90cm, 60x80cm, 60x100cm
или како на барањата на клиентите

тип

L-шиење, цилиндричен

Врв

Со или без drawstring


детали за производот

Тагови производ

производ

ПП Естакади решетката торба

материјал

ПП

боја

Црвена, зелена, портокалова, жолта, виолетова, бела, сина, 
црна, беж или како на барањата на клиентите

спецификација

30x60cm, 40x70cm, 45x75cm, 50x80cm,
52x85cm, 52x90cm, 60x80cm, 60x100cm 
или како на барањата на клиентите

тип

L-шиење, цилиндричен

Врв 

Со или без drawstring 

етикета

прилагодено таг

третман

УВ третираат или како на барањата на клиентите 

апликација

Пакување компир, кромид, краставица, модар патлиџан, 
зелка, морков, портокал, целер зелка, итн

функција

Трајна, економичен, не-токсични, вентилација

пакување

2000pcs / бала или како на барањата на клиентите

MOQ

5 тони

производство способност

100 тони / месец

Време на испорака

L-шиење решетката торба: во рок од 45 дена по потврдата за нарачка; Тубуларна решетката торба: во рок од 35 дена 
по потврдата за нарачка

Услови на плаќање

L / C по видување или T / T

сертификација

SGS, Б.В., TUV, ISO9001, ISO14001


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!